OBI PL kody rabatowe i promocje maj 2024

Końcówki serii

Produkty wycofane z oferty, których sprzedaż nie będzie kontynuowana.

Program rządowy - Czyste powietrze

OBI Polska jest firmą aktywną społecznie. Wspieramy działania na rzecz poprawy stanu jakości powietrza w naszym kraju na poziomie lokalnym i ogólnopolskim. Wiemy, że dążenie do zdrowych warunków życia to wyzwanie zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów, którzy zgodnie z uchwałą antysmogową muszą sprostać nowym wymaganiom stawianym instalacjom grzewczym w domach. Chcemy być partnerami w tych zmianach i oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów spełniających standardy rząd

Sprawdzona cena!

Systematycznie sprawdzamy ceny ponad 1500 produktów u konkurentów by dać Ci pewność, że oferujemy najlepsze ceny Szczegóły tutaj - https://www.obi.pl/campaign/sprawdzona-cena

OBI PL

Ocena promocji w OBI PL

Średnia ocena 5 gwiazdek na 7 opinii.

Popularne sklepy

Informacje o sklepie OBI PL

OBI.pl to wiodący sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży artykułów do budowy, remontu i wyposażenia wnętrz. Znajdziesz tam szeroki wybór narzędzi, materiałów budowlanych, mebli, oświetlenia, artykułów ogrodniczych oraz wiele innych produktów potrzebnych do realizacji projektów domowych. OBI.pl wyróżnia się wysoką jakością oferowanych produktów, a także bogatą gamą marek i różnorodnością produktów, które odpowiadają różnym preferencjom i potrzebom klientów. Sklep zapewnia również wygodne opcje zakupu, dostawę na terenie całego kraju oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Bez względu na to, czy planujesz remontować mieszkanie, pielęgnować ogród czy po prostu ulepszyć swoje wnętrza, OBI.pl oferuje kompleksowe rozwiązania i produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonych efektów.

Podobne kody rabatowe i promocje

Kod -15% na Generator pary Laurastar Lift Plus Pinky Pop

Zestaw Lampek Trek Ion 200 RT + Flare RT

Świetny zestaw lamp Zestaw Lampek Trek Ion 200 RT + Flare RT

Darmowa dostawa od 500 zł

Kody rabatowe i promocje, które już wygasły

Kup kosarkę i ciesz się ogrodem. 7 LAT GWARANCJI Z NAC!

Przedłużonej gwarancji udziela "NAC" sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie. Warunkiem uzyskania i podtrzymania przedłużonej 7-letniej gwarancji jest zarejestrowanie produktu poprzez formularz rejestracyjny w terminie 30 dni od daty nabycia wskazanej na dowodzie zakupu, a także dokonywanie corocznych przeglądów w Centralnym Serwisie NAC. Szczegółowe informacje w Regulaminie. Zarejestruj produkt na stronie https://nac7latgwarancji.pl/ Promocja obowiązuje od 01.01.2023r. do 31.12.2023r. Szczegóły w reg

-20% na wybrane produkty do renowacji i napraw pokryć dachowych

Promocja obowiązuje od 16.08 do 29.08.2023 r., nie dłużej jednak niż do wyczerpania zapasów. Ceny promocyjne uwzględniają rabat. Cena skreślona na etykiecie towaru to najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Dotyczy produktów wskazanych w regulaminie. Nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie.

-20% na wybrane lampki biurkowe

Promocja obowiązuje od 16.08 do 29.08.2023 r., nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Cena promocyjna uwzględnia rabat. Cena skreślona na etykiecie towaru to najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Szczegóły w regulaminie.

-20% na wybrane poduszki dekoracyjne, firany i zasłony gotowe

Promocja obowiązuje od 16.08 do 29.08.2023 r., nie dłużej jednak niż do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych poduszek dekoracyjnych, firan i zasłon gotowych wskazanych w regulaminie. Cena promocyjna uwzględnia rabat. Cena skreślona na etykiecie towaru to najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie.

-20% na wszystkie lustra

Promocja obowiązuje od 16.08 do 29.08.2023 r., nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Cena promocyjna uwzględnia rabat. Cena skreślona na etykiecie towaru to najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Szczegóły w regulaminie.

-15% na wszystkie parawany

Promocja obowiązuje od 16.08 do 29.08.2023 r., nie dłużej jednak niż do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się z innymi promocjami wskazanymi w regulaminie. Wszystkie towary objęte promocją wskazane w regulaminie. Ceny promocyjne uwzględniają rabat. Cena skreślona na etykiecie towaru to najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Szczegóły w regulaminie.

-15% na wybrane środki do czyszczenia kabin prysznicowych

Promocja obowiązuje od 16.08 do 29.08.2023 r., nie dłużej jednak niż do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych środków do czyszczenia kabin prysznicowych wskazanych w regulaminie. Ceny promocyjne uwzględniają rabat. Cena skreślona na etykiecie towaru to najniższa cena z 30 dni przed obniżką. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w regulaminie

Znajdź swój sposób na ochłodę! Baseny, jacuzzi, klimatyzatory, zraszacze, parasole przeciwsłoneczne.

Oferta obowiązuje od 19.07 do 01.08.2023 r., nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Cena przekreślona to najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

Czas na odpoczenek w ogrodzie! Meble ogrodowe, grille, paleniska, oświetlenie solarne, parasole.

Oferta obowiązuje od 19.07 do 01.08.2023 nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Cena przekreślona to najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.

Zadbaj o trawnik! Kosiarki, roboty koszące, podłoże, nawozy, nawadnianie.

Oferta obowiązuje od 19.07 do 01.08.2023 nie dłużej niż do wyczerpania zapasów. Cena przekreślona to najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.