WOLT PL kody rabatowe i promocje kwiecień 2024

Affiliate Code POL

For new users only Venues in POL only Non stackable

WOLT PL

Ocena promocji w WOLT PL

Średnia ocena 4.5 gwiazdek na 6 opinii.

Popularne sklepy

Informacje o sklepie WOLT PL

Wolt.com to dynamicznie rozwijający się serwis dostaw jedzenia, oferujący szeroki wybór restauracji i dań z dostawą do domu. Wolt pozwala użytkownikom zamawiać jedzenie z ulubionych restauracji w swoim mieście za pośrednictwem intuicyjnej i łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. Serwis współpracuje z wieloma restauracjami, dzięki czemu klienci mają dostęp do różnorodnej kuchni, w tym dań krajowych i międzynarodowych. Zamówienia są szybko i profesjonalnie realizowane, a kierowcy dostawcy Wolt dbają o to, aby jedzenie dotarło świeże i smaczne. Dodatkowo, Wolt oferuje możliwość śledzenia zamówienia w czasie rzeczywistym, co pozwala klientom być na bieżąco z etapami dostawy. Dzięki Wolt.com możesz cieszyć się wygodnym i smacznym posiłkiem w zaciszu swojego domu, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Podobne kody rabatowe i promocje

-80 zł na zakupy!

Zrób zakupy za min. 2000 zł i skorzystaj z 80 zł rabatu. Promocja wyłącznie na produkty nieprzecenione. Aby aktywować, wklej kod promocyjny w koszyku.

NOWY SEZON | 01.03-19.05.2024

NOWY SEZON | 01.03-19.05.2024

Kup żel do prania Frosch na Bee.pl, a koncentrat do płukania otrzymasz za 1 grosz!

Do zakupu każdej sztuki żelu do prania Frosch Owoc Grantu/ Aloes 1,5l; koncentrat Frosch do płukania Figa 750ml  otrzymasz za 1 grosz! 💚 *Promocja obowiązu

Kody rabatowe i promocje, które już wygasły

Wolt Code PLN 23

4 x 15 PLN POL venues only New users only